Оцініть матеріал!
(150 голосів)

"Лунтік" - 7 сезон - нові серії дивитися онлайн

 
Зустрічайте довгоочікуваний сьомий сезон улюбленого мультсеріалу. Ви напевно вже скучили за Лунтіком і його друзями? Нові серії стануть ще більш цікавіше і смішніші. Чого тільки варто подивитися серію " Перчик ", де Кузя затіяв з гусеницями чергову суперечку: хто більше з'їсть перцю чилі. Хоча друзі їх всіляко відмовляли не робити цього, адже перець - це не суниця, щоб їсти його цілими тарілками. Спочатку можна було і посміятися, дивлячись на це змагання, але потім стало вже не до сміху, і бабі Капе довелося відпоювати сперечальників молоком. 
А в ставку жителі теж не нудьгують. У них оселилася справжнісінька акула. Переполох стався ще той. Але потім, як з'ясувало слідство на чолі з Піскарьов Івановичем, це були чергові витівки мальків... 
Одного разу Корній - Корнеєвич дав хлопцям почитати книгу про рекорди. Книга нашим героям так сподобалася, що захотіли побити хоч який-небудь рекорд, але нічого у них не вийшло. Зате вони поставили свій рекорд по спробах побити рекорди! 
І знову Лунтік вчить нас робити добрі вчинки. Гусениці відібрали скейт, значить, їм треба віддати і другий, щоб вони не сварилися між собою. Якщо робиш добро, то навіть найзапекліші шкодили почнуть відповідати тобі тим же.