Оцініть матеріал!
(36 голосів)

"Лунтік" - 5 сезон. Всі серії підряд (257-316) - дивитися онлай

На початок п'ятого сезону Лунтік вже багато чому навчився і побував в різних життєвих ситуаціях. Але він як і раніше залишається все тією ж милою і часом наївною Місячної Бджолою, яка зовсім недавно спустилася на Землю.
На цей раз головного героя і його друзів чекають ще складніші випробування і життєві ситуації. Але і з них Лунтік вдається вибратися з честю і гідністю. Він як і раніше залишається відданим другом і завжди готовий вчитися у більш старших і досвідчених мешканців ставка.
У цих серіях глядачів чекають шапка-невидимка і повітряний змій, сонячний зайчик і пісочний замок. Герої мультика шукатимуть скарб і побувають у підводній печері. Закінчиться сезон дуже цікавою серією про схованку.
Юні глядачі, як і раніше, навчаться багатьом речам, які знадобляться їм у житті. Дізнаються хто такі іноземці, що таке роздратування і лестощі.
Всі серії йдуть підряд, тому не потрібно постійно перемикати сторінки після кожного епізоду. Просто включаєте і насолоджуєтеся захоплюючими пригодами і повчальними історіями.