Оцініть матеріал!
(33 голосів)

"Лунтік" - 2 сезон. Всі серії підряд (81-131) - дивитися онлайн

У другому сезоні Лунтік вже багато чому навчився і з багатьма мешканцями ставка встиг потоваришувати. У 1-й серії 2-го сезону наш герой здійснить незабутній політ на повітряній кульці.
У наступній навчиться робити сальто, не гірше ніж Пчеленок. А в третій серії подолає страх разом зі своїми друзями і дізнається як стріляють горошини. І це тільки початок! Далі буде ще цікавіше!
Так що, включаємо відео і дивимося всі серії другого сезону поспіль, без всяких зупинок і перезавантаження сторінок. Навчимося танцювати, робити фокуси, побуваємо в кімнаті сміху і дізнаємося про кактус. Наприкінці нас чекають пастки, лабіринти, весела робота і ще безліч захоплюючих пригод. Мультик корисний не тільки для дітей, а й для їхніх батьків.
Після перегляду дитина отримає велику кількість корисної інформації і навчиться робити безліч речей. Ви здивуєтеся, коли він сам попросить зварити кашу або прибере свою кімнату.
Намалює свій перший малюнок і захоче допомогти вам на дачі в господарських справах. Все це він засвоює беручи приклад з Лунтіка і його чудових друзів!