Оцініть матеріал!
(17 голосів)

 "Лунтік" - дивитися всі серії онлайн по сезонах

Хто народився на місяці і спустився, а точніше, звалився з Місяця на Землю? Звичайно ж Лунтік - маленький і пухнастий і зовсім незвичайний малюк з чотирма вушками і великими добрими очима. Впавши з Місяця, Лунтік потрапив на галявину, на якій жило багато різних мешканців. Жителі галявини, побачивши Лунтіка, негайно ж вирішили що це місячна бджола, тільки не зовсім звичайної форми і вже зовсім дивного кольору. Ну, а Ви згодні з тим , що Лунтік - це місячна бджола ?
 На галявині наш маленький герой заводить собі нових друзів. Це сонечко Міла і пустотливий і моторний коник Кузя. Нові друзі вчать Лунтіка земним звичаям, вчать вітатися і говорити "спасибі". Разом вони проводять весь свій вільний час, придумуючи різні ігри і навіть іноді потрапляючи в неприємні ситуації.
 Якщо Ви вирішили дивитися Лунтік онлайн , тоді Ви повинні знати , що він буде жити у баби Капи і дідуся Шера , джмелині полковника у відставці.
 Протягом усіх серій "Лунтіка", які ми будемо дивитися онлайн, ми будемо вчитися чогось нового і обов'язково корисному. Тому Лунтік онлайн це не тільки цікавий мультфільм, а ще й дуже пізнавальний. Давайте почнемо спостерігати за пригодами незвичайного малюка прямо зараз! 
 

                       Сезон 1                                                                                    Сезон 2

                                         

 

                      Сузон 3                                                                                      Сезон 4                                 

                             

 

                       Сезон 5                                                                                    Сезон 6

                                                            

 

                       Сезон 7

7 СЕЗОН ЛУНТІК