Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Персонажі мультфільму "Лунтік"

лунтік

ЛУНТІК

Народився Лунтік на Місяці, вилупившись там з таємничого яйця. Власне кажучи, при народженні і якийсь час після у малюка не було імені. Лунтіком він став, упавши на Землю і зустрівши біля ставка своїх майбутніх друзів. Загалом то , логічно: якщо малюк з Місяця, значить, він - Лунтік!
Мешканці лісу поблизу ставу вирішили, що Лунтік є Місячної бджолою і доводиться родичем сімейства баби Капи і діда Шера - бджоли і генерала - шершня у відставці.
Лунтік - добрий, чесний, чуйний, дуже позитивний малюк. Правда, йому не завжди вистачає життєвого досвіду, щоб розібратися в тій чи іншій, навіть найпростішої ситуації, але тут йому на допомогу приходять друзі.
Хитрість, жадібність, бажання експлуатувати оточуючих - це не про Лунтіка. Іноді малюкові не вистачає жорсткості і строгості щодо тих, хто цього заслуговує, бо Лунтік прагне бути добрим з усіма і нікого не ображати.
 
КУЗЯ

КУЗЯ

Коник на ім'я Кузя є першим за часом появи і кращим другом Лунтіка. Цікавість, підвищена активність і постійна спрага діяльності є його відмінними рисами. Іноді Кузі цікавість є причиною тих чи інших ситуацій, в які друзі потрапляють, але, на щастя, з них завжди знаходиться вихід .
Буває, Кузя любить похвалитися, однак робить він це не для того, щоб домогтися свого за допомогою хвастощів, а виключно по молодості, гарячність і недосвідченість. При цьому, саме Кузя нерідко допомагає помиритися, якщо хтось свариться з друзями, а якщо розуміє, що в чомусь винен, то чи не соромиться в цьому зізнатися і попросити вибачення.
Завдяки своїй активності і допитливості, Кузя досить багато знає про навколишній світ, і цими знаннями він охоче ділиться з друзями - насамперед, з Лунтіком. Якщо ж Кузя розуміє, що він чогось не знає, то не вважає негожим послухати більш досвідчених персонажів.
 
 міла

МІЛА

 Сонечко Міла є найбільш близькою подругою головного героя Лунтіка. Вона часто проводить час з Лунтіком і Кузею і, як справжня дівчинка, нерідко потребує захисту, а також іноді любить безпідставно образитися на оточуючих.
Втім, Міла винахідлива, добра, справедлива, знає толк у красі і не соромиться нести цю красу в маси і прищеплювати почуття прекрасного своїм більш товстошкірим друзям. Міла цілком виправдовує своє ім'я і є досить милою дівчинкою.
Як і всяка інша дівчинка - відмінниц, Міла знає в теорії багато правил і важливих моментів, проте практичних знань у неї , ясна річ, замало. Будучи розумницею і відмінницею, Міла іноді любить повчати оточуючих, але це їй охоче прощають, маючи на увазі всі її позитивні якості.

                                                                                                                                                       БДЖІЛКА

 Молода Бджілка є третім другом Лунтіка. Він швидкий, діяльний, працьовитий і дуже відповідальний. Внаслідок своєї зайнятості, Бджілка не завжди може приймати участь в іграх і забавах своїх друзів, адже йому потрібно і працювати, і ходити в школу, і ... Та хіба мало занять може знайти собі роботяща бджола?!
Коли ж надається можливість, Бджілка завжди готова виручити Лунтіка і друзів, допомогти їм, навіть якщо його соромляться попросити.
 

ГЕНЕРАЛ ШЕР

Відставний генерал - шершень по імені Шер став названим дідусем Лунтіка. Він живе зі своєю дружиною, бджолою Капітолінов, в деревному дуплі, де вони і прихистили малюка, який звалився з Місяця. Багато чого розповідає Лунтік про устрій світу і виручає, коли потрібне втручання дорослих.
Шер любить згадати молодість, іноді не тільки словом, а й ділом, проте сил на це вистачає не завжди. Душа молода, але вік все ж нагадує про себе. Дуже любить свою дружину Капу, однак практично не здатний їй допомогти у веденні домашнього господарства, тому що часто буває незграбним і робить щось невпопад.
Час від часу Шеру надсилає посилки з далеких країн його брат, капітан корабля. У вільний час Шер не проти поспостерігати за подіями в околицях через велику підзорну трубу.

БАБА КАПА

Дружина генерала Шера, баба Капа стала названою бабусею Лунтіка. Вона чудово готує і підтримує порядок у будинку, регулярно опиняється під загрозою то через Лунтика, то через Шера, то через них обох. Але бабуся не нарікає і отримуєте задоволення від спілкування з близькими. Якщо потрібно, завжди дасть пораду, причому дуже делікатні і не нав'язуючи свою думку.

ВУПСЕЛЬ І ПУПСЕЛЬ

Найвідоміші хулігани в околицях - гусениці Вупсень і Пупсень. Хоча вони є братами - близнюками, вони помітно відрізняються один від одного. Вупсень - заводила і підбурювач, який є автором і ініціатором більшості витівок. Пупсень - ведений в їх парі і нерідко саме йому дістається за витівки і досить жорстокі жарти, які придумав його брат.
Вупсень і Пупсень постійно щось жують. Можливо, їх апетит пов'язаний з тим, що вони мріють стати згодом гарними метеликами. Однак, ця мрія поки відноситься до розряду нездійсненних. Іноді вони сваряться навіть один з одним, але згодом знаходять привід для примирення.
По суті ж своїй, гусениці поганими не є. У глибині душі вони добрі і чуйні, готові прийти на допомогу. Однак, це приховано глибоко під шарами невихованості і розбещеності . Іноді іншим персонажам вдається докопатися до гусеничної суті, і тоді Вупсень з Пупсень постають у позитивному вигляді.

КОРНІЙ КОРНІЙОВИЧ

Корній Корнійович, також відомий як дідусь Корній, є хробаком - безперервно риє все нові і нові ходи під землею. Дуже мудрий і розсудливий, завжди дає молоді виключно цінні поради і при цьому не нав'язує свою думку.
Невідомо, спеціально так пожартували творці мультсеріалу або випадково, але з ім'ям Корнія Корнійовича виходить кумедна річ. Юні глядачі часом вважають, що Корній - це не ім'я, а позначення спорідненості: чий дідусь - дідусь коренів. Ну а що, не дарма ж він в землі риється ...
Будучи одночасно шахтарем і інженером, дідусь Корній іноді виявляється не в курсі, що відбувається на поверхні, тому як проводить у своїх підземеллях значну частину часу. Місцева молодь Корнія Корнійовича глибоко поважає, за винятком хуліганів Вупсень і Пупсень, які часом прагнуть пожартувати над дідусем.

ПЛАВУНЦІ

У дуплі корчі, затонулого посеред ставу, живе дружна компанія жуків-плавунців. Як і мальки, грайливі, шумні і рухливі.
 

 

ПАВУК ШНЮК

Павук Шнюк є майстерним ткачем, а також непрофесійним поетом, художником і музикантом. 
Шнюков любить свою бабусю, яка, ймовірно, ще жива. У всякому разі , листи їй павук пише регулярно. Дуже боїться грози, грому і блискавки.

ТЬОТЯ МОТЯ

Повільна і доброзичлива черепаха. Є літньою дамою старого гарту і суворого виховання. В силу вихованості і того, що є черепахою, каже тьотя Мотя мало і неквапливо. Пересувається так само. Намагається прищеплювати навколишнього молоді хороші манери. У разі небезпеки ховається в панцир, причому робить це досить часто, бо полохлива.

П'ЯВКА

Неймовірна вредина і до смішного пронизлива скандалістка. П'явку, як і какашку, краще не чіпати. Взагалі ніяк, ні з добрими, ні зі злими намірами. У кожному разі, це загрожує безмежними обсягами шуму, вереску, криків і обурення. Будучи чистокровної п'явкою, П'явка відрізняється примхливістю і повною відсутністю навіть натяків на виховання і пристойність.
 

МУРАШКА 114

Представник воєнізованого мурашиного племені, підлеглого суворої дисципліни з урахуванням командної ієрархічної драбини. Єдиний мураха, який подружився з головними героями і насамперед Лунтіком. Імені як такого не має, замість імені у нього порядковий номер в ієрархії - 114. Кажуть, що він є кращим барабанщиком в мурашнику.

ПІЧКУР ІВАНОВИЧ

Пічкур Іванович, якого частіше називають піскарем Івановичем, є головним сказителем і мудрецем ставка. Займається тим, що зберігає традиції, стежить за порядком і забезпечує спокій на ввіреній йому території. Метушитися не любить, робить все грунтовно. У вільний час іноді грає в шашки, обираючи як Парнета Рака Чікібряка.

 

РАК ЧІКІБРЯК

Членистоногих партнер Пічкура Івановича з шашок. Мешкає в тому ж самому ставку. Є володарем місткого панцира, в який ховається в разі чого. Як і Пічкур, воліє спокій і розміреність. Не любить П'явку, яка вічно шумить і метушиться. Знає майже про все, що відбувається навколо.

МАЛЬКИ

Маленькі приятелі Лунтіка, зграйкою мешкають в ставку. Найбільше заважають п'явки, яка постійно обурюється самим фактом їхнього існування. Іноді докучають Піскарю Івановичу та Раку Чікібряку.

СВІТЛЯЧКИ

Яскраві, що світяться Тім і Діна є братом і сестрою. Іноді корисні в якості освітлення в темний час доби, ніжні і красиві. Тім - сміливий, Діна - полохлива. Брат і сестра майже завжди приходять на допомогу, якщо в них потребують.
 

ЖУЧКИ-БУКАШЕЧКИ

Невгамовна масовка, яка іноді виявляється в рядах головних дійових осіб. Серед жучків і букашечек є як дорослі особини, так і дітлахи. Живуть у старому пеньку, гостинні, люблять солодке варення...

МЕТЕЛИКИ

Легковажні реготухи, які проводять майже весь час в дозвільному неробство і нехитрих танцях-танцях-хороводах та інших подібних розвагах. Надзвичайно цікаві і настільки ж полохливі.