..............................................................

Контакт

Адреса:
Львів (Львов) Львівська область (Львовская обл.) Україна (Украина)

Інша інформація

Інша інформація:

Більшість мультфільмів, які розміщені на сайті, відтворюються з офіційних каналів YouTube, а всі інші взяті з вільно доступних джерел інтернету.

Всі права на мультфільми належать їх правовласникам і представлені тут тільки для ознайомлювального перегляду. Ми не претендуємо на право власності і не використовуємо мультфільми в комерційних цілях.

Настійно рекомендуємо всім відвідувачам сайту після перегляду купити ліцензійний диск з вподобаним мультфільмами для підтримки мультіндустріі.

Якщо Ви є правовласником того чи іншого мультфільму, що знаходиться на цьому сайті і НЕ бажаєте, щоб він і далі перебував у вільному доступі, то ми готові надати сприяння з видалення даного мультфільму, а також обговорити умови надання даного контенту користувачам.

 

Для цього вам необхідно відправити лист. Прохання надати наступні дані:

1. Документальне підтвердження наявності у Вас прав на матеріал, захищений авторським правом: відсканований документ з печаткою, або інша інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати Вас як правовласника даного матеріалу.

2. Текст який Ви бажаєте розмістити в супроводі інформації, що видаляється. У ньому Ви можете вказати де, і на яких умовах можна отримати інформацію, посилання на яку були видалені.

Усі листи будуть розглянуті в порядку їх надходження. У разі необхідності ми зв'яжемося з Вами.

 

Величезне спасибі всім лояльним правовласникам до безкоштовного перегляду їх мультфільмів на нашому сайті, які тим самим дарують радість величезній кількості дітей!