Оцініть матеріал!
  (386 голосів)

  "Лунтік" всі серії підряд - дивитися онлайн 

   Мультиплікаційний персонаж Лунтік з'явився не так давно , його дебют на телебаченні відбувся в 2006 році. Всього за рік трансляції Лунтік став улюбленцем величезної кількості дітей та дорослих. Свій день народження герой мультсеріалу відзначає 12 квітня, в день космонавтики. Ця символічна дата не випадкова , оскільки головний герой з'явився на нашій землі здалеку , а точніше прямо з Місяця. Жителі місцевості , де вперше з'явився Лунтік , порахували , що він справжнісінька місячна бджола і є родичем звичайним земним бджолам . Добродушний малюк не став чинити опір , а оселився серед бджіл.
   Лунтік настільки добродушний, що всіма силами намагається зробити навколишній світ кращим . Він не вміє хвалитися тим , що зробив , хоча за день встигає переробити безліч корисних і добрих вчинків . Місячний житель не вміє хитрувати і лукавити , тому практично про все говорить навпростець. Часом це навіть призводить до безглуздих ситуацій і казусів. Однак , зрозумівши , що хтось міг образитися , Лунтік завжди намагається виправити ситуацію. Він не вважає принизливим вибачитися перед кимось і визнати свою провину. Оскільки він зовсім небагато часу провів на Землі , він дуже мало знає про навколишній світ. Але головний герой не впадає у відчай , він швидко всьому навчається і набирається досвіду. У цьому йому допомагають хороші і вірні друзі , які не здатні кинути товариша наодинці з неприємностями. 
   Редакція сайту робить все можливе для того, щоб дивитися мультик було зручно і просто. Для цього на головній сторінці розміщені два плеєра. У першому можна побачити з 1 по 200 серії. У другому з 201 до останньої.
   Всі серії йдуть підряд, не потрібно переходити на інші сторінки і постійно перемикати відео. Просто включаєте і насолоджуєтеся своїм улюбленим мультфільмом.
   

   

    "Лунтік" всі серії підряд з 1 по 200

   

    "Лунтік" всі серії підряд з 201 по 389

   Всі права на мультфільм, персонажів і файли належать правовласникам. Всі матеріали на сайті розміщені з ознайомчою метою. На вимогу правовласників матеріали будуть видалені.